Проектування дизайну інтер'єру - це завжди оригінальні ідеї оформлення приміщень. Тут важливо довіритися кваліфікованого фахівця, а краще команді досвідчених професіоналів. Компанія «Будпроект» пропонує свої послуги всім, хто хоче розробити індивідуальний дизайн.


Що собою являє проект?


Програма проектування включає в себе кілька етапів:


• вивчення об'єкта, де наші співробітники проводять заміри, фіксують все в документації, на фото;


• складання технічного завдання;


• розробка загальної концепції, узгодження її з замовником;


• виконання ескізного проекту дизайну інтер'єру;


• організація простору приміщень;


• програмна візуалізація виконаної роботи.


У підсумку ви отримуєте на руки готове дизайнерське рішення. Головні відмінності нашої роботи - професіоналізм і авторство всіх ідей.


При цьому проектування дизайну інтер'єру має задовольняти всім правилам ергономіки. Крім того, розробляються виключно функціональні рішення, а не «пустушки». Наші професіонали допоможуть створити не просто гарну картинку, а максимально зручне і оригінальне простір для життя!


Наші відео

Котеджі, будинки.

Приватний будинок, котедж або заміський будинок - для кого-то просто мрія, а для кого-то реалізована мета. Наша команда запропонує багато варіантів реалізують Ваші бажання. Авторський нагляд, всілякі будівельні, архітектурні роботи, 3D візуалізація, анімація, цінова доступність, побутова техніка, її комплектація, всі ці, і ряд інших послуг, з задоволенням надамо Вам.


Дизайн кафе і ресторанів.

Наша команда експерт в розробці дизайн-проектів для ресторанів і кафе. За плечима понад 100 реалізованих інтер'єрів в різних видах громадського харчування. Це і невеликі затишні кав'ярні, і сімейні ресторани фаст-фуди, а так само ресторани вищого класу.


Дизайн фітнес-центрів

Якщо Ви стали щасливим володарем фітнес-центру, то ми із задоволенням візьмемо участь в розробці його інтер'єру. Ми знаємо, як важливо клієнту, отримувати якісний комплекс послуг, за який він платить часто не малі гроші. Починаючи з того моменту, як відвідувач заходить в вестибюль, підходить до ресепшин, потім прямує в роздягальню, тренується і радіючи своїми наслідками завершує тренування. І на кожному з цих етапів дуже важливо, в якій атмосфері він знаходиться - від колірного рішення інтер'єру до правильної розстановки тренажерів і навіть шафок в роздягальні, враховуючи всі нюанси ергономіки.


Дизайн магазинів

У розробці дизайну-інтер'єру потрібно бути не тільки професійним дизайнером, а і мати навички маркетолога і навіть бути трохи психологом. Адже дуже важливо побудувати простір так, щоб Ви не тільки не відволікалися на непотрібні речі, а ще побачили бажану Вами річ у всій красі. Тут дуже важливий момент освітлення, а так само розміщення її в певному місці, на певній висоті. Всі ці та багато інших нюансів враховують наші дизайнери, які трохи маркетологи і психологи в одній особі, при розробці дизайн-проектів.


Дизайн готелів.

Готель - це другий дім. Зупиняючись в апартаментах Ви хочете відчути себе як вдома, а часом навіть і краще. Наша команда знає, як створити найкращий інтер'єр для всіх типів готелів. І знову ж таки, про рівень готелів судять не за кількістю зірочок на фасаді, а скоріше по вестибюлю, перше приміщення, яке потрапляєш з вулиці. Тут важлива кожна деталь, від оздоблювальних матеріалів стін, колон, підлог, до оббивки диванів в зоні відпочинку, не кажучи вже про їх розстановці.


Дизайн офісів.

 

За статистичними даними на роботу йде 25% життя. Досить-таки значний відсоток. І тому справедливо проводити цей час в максимально комфортних умовах, особливо якщо Ваша робота полягає в знаходженні в цей момент в офісі. І кожен підприємливий керівник завжди враховує ці чинники створюючи правильну робочу атмосферу в своїй організації. Ми готові створити таку атмосферу при будь-яких умовах і Ваших матеріальних вкладень, враховуючи і здійснюючи в проекті всі побажання замовника.

Схема роботи

 • Дзвінок
 • Розрахунок і комерційна пропозиція
 • Виїзд фахівця
 • Укладання договору

Ми завжди дотримуємося стандартів проектування

Ми гарантуємо

 • Кращу ціну на ринку

  Схема роботи компанії дозволяє надати кращі ціни як на масштабні так і на менш масштабні проекти!

 • Швидкість виконання робіт

  Всі проекти здаються точно в строк!

 • Якість виконання робіт

  Всі роботи виконуються досвідченими фахівцями високого рівня!

Наші фахівці

Наші проекти